O projekcie

Fundacja Miejsce Kreatywne w partnerstwie z Fundacją ART realizują projekt współfinansowany przez m. st. Warszawę pn.: "Aktywne Miasto Rodzinne". Ideą przewodnią projektu jest promocja działań zmierzających do wzmacniania więzi rodzinnych wśród mieszkańców Warszawy. W dzisiejszych czasach potrzebne są przykłady działań, które wzmacniają więzi rodzinne i uczą spędzania wspólnie wolnego czasu w mieście. Projekt, który stworzyliśmy ma na celu równolegle edukować, promować oraz stymulować i zachęcać uczestników do rodzinnej aktywności.

W ramach całorocznej Kampanii Społecznej będziemy tworzyć bazę ciekawych miejsc i aktywności rodzinnych proponowanych przez różne organizacje pozarządowe, instytucje miejskie oraz niezależne firmy. Wspólnie z nimi tworzymy spójną akcję informacyjno – edukacyjno – animacyjną zachęcającą do odnajdowania rodzinnej pasji, poznawanie innych rodzin i wzmacniania więzi poprzez wspólnie spędzony czas.

W ramach akcji będziemy prezentować ogólnodostępne zajęcia dla całej rodziny. Tworzymy internetową bazę miejsc, instytucji, organizacji, proponujących różnego rodzaju aktywności. przez całe wakacje będziemy organizować eventy o charakterze ogólnomiejskich warsztatów otwartych.

Przez okres od czerwca do września 2016 r. w 18 dzielnicach Warszawy realizowane będą otwarte warsztaty dla całych rodzin, przez organizacje pozarządowe wyłonione w ramach otwartego konkursu ogłoszonego przez Biuro Projektów i Pomocy Społecznej m.st. Warszawy.

Beznazwy-1

Najnowsze wpisy

  1. Warsztat – Kreatywna Kuchnia Możliwość komentowania Warsztat – Kreatywna Kuchnia została wyłączona
  2. Najbliższy weekend – gdzie możesz miło spędzić czas z rodziną Możliwość komentowania Najbliższy weekend – gdzie możesz miło spędzić czas z rodziną została wyłączona